Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Spox Izek ale nie lubie jak koles odwraca kota ogonem i pajacuje. Niech sie swojego starego czepi jak szuka wrazen. A u mnie ma ignora i po ptakach

A tak na marginesie Excalibur to knajpa pod "patronatem" holenderskich Hell Angels wiec pedalskie klimaty tam nie przechodza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Exalibur jest zajefajna knajpa i pod tym samym patronatem jest The Water Hole
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stara The Last Water Hole przy Warmoestraat byla lepsza ale ta przy Leidseplein tez "nabiera" powoli klimatu. Chociaz takich jam session's jak w tej starej juz niestety nie ma. Ale to tez nowa lokacja i duzo przypadkowego towarzystwa.
Ale to temat na nowy watek wiec nie bede tu sie rozpisywal o rockowo - blusowym podziemiu Amsterdamu, choc nawet po tylu latach odkrywam ciekawe miejsca.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No ta stara zdecydowanie byla bardziej klimatyczna ...bez dwoch zdan...I jak mowisz w nowej masa przypadkowego towarzystwa ze wzgledu na lokacje...Wydawalo mi sie ze znam to miasto,a jednak wciaz mnie zaskakuje...
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
a ja sie w temacie wypowiem.....NIE LUBIE MURZYNOW!!!!!!!!!!! BARDZO NIE LUBIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tez nie lubie ale przeciez nie bede ich ganial z siekiera po ulicach Amsterdamu wiec wole uklad "ja nie czepiam sie ich a jak oni sie czepiaja mnie to wpier....l" i po zawodach
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jestem rasistka wobec wszystkich,ktorzy przez wlasne kompleksy nie szanuja innych ,ktorzy z wlasnej niewiedzy badz glupoty szufladkuja ludzi,ktorzy sa glusi i slepi na wlasna niedoskonalosc.... Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tu akurat kolor skory ma bardzo niewielkie znaczenie...a jesli chodzi o "kolorowych" niech sobie zyja spokojnie z daleka ode mnie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I wlasnie do tego zmierzam od poczatku tej dyskusji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tym razem tez na temat
nienawidze murzynow i jeba.... dwulicowcow
zajeb....bym takiego palanta ktory udaje europejczyka i jak to on szanuje inne nacje
ale do czasu jak ktos sie zapyta czy czasami jego ojciec nie jest z pakistanu wtedy to dla takiego smiecia to jest obraza ublizanie wtedy nawet samo bycie pakistanem to wyzwisko a wczesniej niewazne pakistan chinczyk dla niego wszyscy rowni wszyscy ludzie
pierd.... to bo chyba sie wkurw...em ide zajarac blanta
Zgłoś wpis


Bliżej nas